Nasz Mini domek.

Zadzwonił do nas nasz przyjaciel Maciek i wypytywał o różne dziwne rzeczy. Czy mamy projekt naszego domu od środka, od zewnątrz? A ile ma wysokości to, a ile to? Czy mamy wspólne zdjęcie przed domem z dziećmi itp.- Maciek po co Ci to wszystko? – Szykuję niespodziankę i potrzebuję tych informacji – Nie świruj! Tylko przyjeżdżaj w odwiedziny, a jako niespodziankę zabierz ze sobą swoją nalewkę! Maciek przyjeżdżał w odwiedziny i przywoził nalewki, aż któregoś dnia odwiedził nas, nie dość, że ze swoją nalewką, to jeszcze z ogromnym pudłem. Zamknijcie oczy, to jest właśnie ta niespodzianka o której mówiłem pół roku temu. Na taki prezent można czekać latami. W wielkim pudle stał odzwierciedlony w 100% nasz nadrumianowy domek. Mało tego, przy domu jesteśmy my. Ja rozpalam ognisko, Magda sadzi kwiatki, a dzieci bawią się na kocu. Wieczorem, kiedy się ściemnia, w domu można zapalić światło. Każdy szczegół jest świetnie dopracowany, nawet taki, jak logo Prosto Ze Wsi na mojej bluzie. Dziękujemy Ania i Maciek za tak cudowny prezent! Gdybym miał taki talent jak Pani która stworzyła to małe dzieło, zapewne powstałaby makieta całej wsi. Z tego miejsca również zapraszamy do odwiedzenia strony autorki naszego mini domku.

6 thoughts on “Nasz Mini domek.”

  1. Wspaniały prezent, może sama zdecyduję się na podarowanie czegoś takiego moim przyjaciołom którzy przeprowadzili się na wieś w zeszłym roku

  2. Komentarz * Prezent naprawdę cudowny! Przede wszystkim ogromny szacunek za kreatywność oraz oryginalność. Piękny dom, zarówno wersja miniaturowa, jak i jego większy odpowiednik. Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *