Boże Narodzenie w domu Nad Rumianem

Od kilku lat stroiliśmy dom na początku grudnia, żeby jak najdłużej nacieszyć się świąteczną atmosferą, w tym roku jest tak samo, ale tym razem nie stroimy go dla siebie, tylko dla naszych Gości, którzy odwiedzą nas w grudniu. To nasz pierwszy sezon, kiedy w okresie jesienno-zimowym oddajemy dom do Waszej dyspozycji. Dom na Mikołajki oraz Sylwestra jest już zajęty, ale pozostały jeszcze Święta Bożego Narodzenia. Jeśli nadal nie wiesz gdzie je spędzić, poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie.

OFERTA ŚWIĄTECZNA 2018

Zapraszamy do naszego domu, aby w pięknych okolicznościach spędzić Święta Bożego Narodzenia. Dom znajduje się nad jeziorem Rumian. W okresie zimowym, z tarasu rozciąga się widok na zachód słońca nad taflą jeziora. Wieś o tej porze roku jest opustoszała, polecamy nasz dom osobom ceniącym ciszę i spokój, wychodząc na spacer można usłyszeć własne myśli. Dom jest przeznaczony dla maksymalnie 6 osób, jest w pełni wyposażony, można się grzać przy kominku, a niezliczona ilość lampek wprowadzi Was w świąteczny nastrój.

Do Waszej dyspozycji zostawiamy w pełni wyposażoną kuchnię. Powitamy Was koszem pełnym smakołyków, a żeby wszystko dobrze się strawiło, w koszu znajdzie się również nasza nalewka z cudownej czeremchy. Od sąsiadki mleko i ser biały prosto od krowy, oraz jajka od szczęśliwych kurek. W zaprzyjaźnionym gospodarstwie rybackim wędzą pstrąga i jesiotra. Jeśli w naszym jeziorze nic się nie złapie, to nie ma najmniejszego problemu, by codziennie zjeść tam świeżą rybę, lub ugrillować ją u nas. W odległości 5 km znajduje się również większa miejscowość, z restauracją, gdzie codziennie serwują domowe obiady.

Spacery po polach i wzdłuż jeziora o tej porze są wyjątkowe i zapadają na długo w pamięci. Na terenie działki jest miejsce do palenia ognisk, a w domu będzie czekać na Was duży wybór książek, WiFi i TV.

Minimalny okres wynajmu domu to 3 dni. Można do nas przyjechać od 21 i zostać do 27 grudnia 2018

Płatności i warunki rezerwacji
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 30% od całości kwoty. Zaliczka jest bezzwrotna.

Godziny przyjazdu i wyjazdu

Przyjazd od godziny:10:00
Wyjazd do godziny:17:00

Cena
2 osoby 400zł doba
4 osoby 500zł doba
6 osób 600zł doba

Mamy nadzieję, że święta będą białe i mniej więcej tak to wszystko będzie wyglądać :

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *