Masz już plany na wakacje?

Otwieramy się dla gości!

Do tej pory gości mieliśmy prawie co weekend przez calutkie wakacje, a i w  tygodniu ktoś do nas wpadał. Ale teraz chodzi o coś innego…od teraz, Ty, drogi czytelniku, możesz wynająć nasz domek tylko dla siebie! Otwieramy się dla turystów- wejdzie jedna rodzinka (rodzice i dzieci), lub ew. dwie zaprzyjaźnione (bowiem jest jedna łazienka). Dom pełen udogodnień, kuchnia dobrze wyposażona, Madzia mówi, że wyniesie z niej tylko pamiątkowy serwis obiadowy. Na śniadanie możemy zapewnić twaróg od krowy i swojskie jajka od szczęśliwych kur. Posiadamy łódkę, więc i na ryby można zorganizować wyprawę. A wieczorem polecamy rozpalić ognisko, lub grilla pod wiatą, która sprawdzi się również w deszczowe dni. Jest telewizor, stół do ping ponga, zabawki dla maluchów, plac zabaw przed domem się tworzy. Jest przede wszystkim dobra energia, która w dzisiejszych czasach jest tak bardzo potrzebna. Przyjedź, przekonaj się sam i naładuj akumulatory. Gwarantujemy, że jak spojrzysz w to rozgwieżdżone niebo nad domem, to wszystko odejdzie na dalszy plan, a jak trafisz na pełnię, to się przekonasz, jak księżyc oświetla pomieszczenia niczym najmocniejsza żarówka.

Można pozwiedzać okolicę, np. pola bitwy pod Grunwaldem, niedaleko są również wzgórza Dylewskie, a jak ktoś spragniony wielkiego miasta to i do Olsztyna szybko można dojechać.

Od kiedy? Zapraszamy serdecznie od lipca, do tego czasu wyremontujemy jeszcze kilka rzeczy, i zorganizujemy dwie rodzinne imprezki 😉

Dla kogo? Wydaje nam się, że najlepiej będzie się tu czuła rodzinka z dziećmi, lub dwie góra trzy pary. Na dole jest sypialnia dla dwóch osób, na poddaszu są dwa podwójne łóżka. Jest jeszcze rozkładane łóżko w salonie na dole, ale brak tam troszkę intymności osobnej sypialni.

Za ile? Napisz maila na nadrumianem@gmail.com i umieść w nim liczbę osób i termin, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie indywidualnie.

Zapraszamy do zakładki \’galeria\’, tam więcej zdjęć z wnętrza.

Do zobaczenia!

1 thought on “Masz już plany na wakacje?”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *